BAJA Rosser Reeves
ur: 15.02.2015

Champion POLSKI
Polskie Testy Hodowlane

HD-A (PL)

EKG,ECG (Doppler) normal
DCM - negatywny
CARDIO wolna (09.08.2016)

PPM – wolna
PHTVL/PHPV – wolna
CATARAKT (congenital) - wolna
RD – wolna
HYPOPLASTIC-/MICRO-PAPILLA – wolna
CEA – wolna
ENTROPION/TRICHIASIS –  wolna
ECTROPION/MACROBLEPHARON –  wolna
ISTICHIASIS/ECTOPIC CILA –  wolna
CORNEAL DYSTROPHY – wolna
LENS LUXATION (PRIMARY) – wolna
RETINAL DEGENERATION (PRA) - wolna

EKG,ECG (Doppler) normal
DCM - negatywny
CARDIO wolna (09.08.2016)

RODOWÓD

GALERIA

WYSTAWY

RODOWÓD

ARMANI de Terra Mirabili FEDOR del Nasi BARON NIKE Renewal PRINZ v. Norden Stamm
BORANA KARMEN Sawages
AKUNA MATATA de Grande Vinko TIGR iz Slavnoi Stai
Ak-Yar ADNROMEDA
VIVIENNE Miratio Tahi-Reme LUCIFER NAVARRE di Villa Castelli
Tahi-Reme CARAMEL
KARRIEN Miratio TYLAN du Clos des Grognards
MAJRA z Padoku
WIWA z Padoku HIDDO od Dovu Lvu GRANT di Villa Conte NITRO del Rio Bianco
PETRA di Villa Conte
AGNES od Dvou Lvu COMO JIVONO di Matario
ANGIE Oderska vyhlidka
WICKI Gabi Vigo CARLOS z Padoku SOCRATE du Clos des Grognards
VICTORIA z Padoku
MOCCA Gabi Vigo LORD LILLO di Camugliano
GRAVIN GABI z Padoku

GALERIA


27 miesięcy

* * *


20 miesięcy

* * *

WYSTAWY

08.04.2018 - CACIB Warszawa - klasa championów - sędzia: Sava Ignjatovich (RUS) - Exc.1, CWC

BAJA ukończyła Championat POLSKI

10.06.2017 - CWC 1,2, i 3 Grupy FCI - Wąwolnica - klasa otwarta - sędzia: Liliana Bachurzewska (PL) - Exc.1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS)

* * *

25.02.2017 - CWC Lublin - klasa otwarta - sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL) - Exc.1, CWC, Zwycięzca Rasy (BOB)

* * *

10.12.2016 - CACIB Lublin - klasa pośrednia - sędzia: Richard Kinsey (GB) - Exc.1, CWC, res.CACIB

* * *

19.11.2016 - CWC Radom - klasa pośrednia - sędzia: Bogusław Chmiel (PL) - Exc.1

* * *

09.10.2016 - CWC Nowy Dwór Mazowiecki - klasa pośrednia - sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL) - Exc.2

* * *

11.09.2016 - CWC Warszawa - klasa pośrednia - sędzia: Tomasz Sitkiewicz (PL) - Exc.1, CWC

* * *

04.09.2016 - CACIB Białystok - klasa pośrednia - sędzia: Ramune Kazlauskaite (LT) - Exc.2

* * *

18.06.2016 - CACIB Kraków - klasa młodzieży - sędzia: Oleg Yanchev (RUS) - Exc.1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

* * *

12.09.2015 - CWC Warszawa - klasa szczeniąt - sędzia: Adrianna Buks-Ziółkowska (PL) - Vp.1, Najlepsze Szczenię

* * *

30.08.2015 - CACIB Białystok - klasa szczeniąt - sędzia: Zsolt Molnar (RO) - Vp.2

* * *